Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
 
Civil WarRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0- Time to Be StrongRated ★ 3.0
 
The French DispatchRated ★ 3.5