Series
Ratings
416
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
- Good PartnerRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.5
The VeilRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.5
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5