Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 1.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0