Titles you rated
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 2.0
Crows ExplodeRated ★ 2.5- CrossfireRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 2.5