Titles you rated
The OutpostRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5