Movies
Ratings
359
Open CityRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0