Movies
Ratings
298
Pacific RimRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Nike's Big BetRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0