Series
Ratings
25
Chainsaw ManRated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0