Titles you rated
I Am SoloRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0