Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0