Series
Ratings
32
She Was PrettyRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0