Titles you rated
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 1.5
High SocietyRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0