Movies
Ratings
680
WickedRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
DamselRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0