Series
Ratings
62
SherlockRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0