Titles you rated
Divorced SinglesRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 2.0- Coffee FriendsRated ★ 4.0
Wednesday Food TalkRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
May Food Bless You 2Rated ★ 4.5
May Food Bless YouRated ★ 4.5
Be ArrogantRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0