Titles you rated
The BeachRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5