Movies
Ratings
70
Death NoteRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0