Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0