Movies
Ratings
261
AmélieRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 2.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 1.0
Santa SangreRated ★ 3.5
Bet On My DiscoRated ★ 2.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 2.0
No Mercy for the RudeRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5