Movies
Ratings
220
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 3.0