Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0