Movies
Ratings
97
World War ZRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0