Series
Ratings
293
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 생존왕Rated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- 스테이지 파이터Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- 무쇠소녀단Rated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 4.5