Movies
Ratings
207- The CureRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0