Titles you rated
Pacific RimRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The AssassinsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0