Movies
Ratings
225
The Boss BabyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
FocusRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0