Titles you rated
- Love Strikes!Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 3.0
Ernest Goes to CampRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
GORated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0