Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
Snatch UpRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
Bleed for ThisRated ★ 4.0
Special ForcesRated ★ 3.5
TracersRated ★ 3.5
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0
MarionetteRated ★ 3.5
The ForeignerRated ★ 4.0
AftershockRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Lucid DreamRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 3.5
Days of WrathRated ★ 3.5