Series
Ratings
11
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0