Movies
Ratings
314
AssassinationRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 0.5
After the StormRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 3.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0