Titles you rated
Running ManRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0