Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 2.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Tears of the DragonRated ★ 2.0- BossRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0