Movies
Ratings
145
Our PresidentRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The KingRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5