Movies
Ratings
319
The Front LineRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
The 5th WaveRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Time BanditsRated ★ 1.0
King of HeartsRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0