Titles you rated
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
Friends with MoneyRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
2 Days in ParisRated ★ 2.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 2.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.0
When We First MetRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5