Movies
Ratings
31
InterstellarRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
NopeRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ExitRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5