Series
Ratings
33
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
DisjointedRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5