Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
Handsome GuysRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Land of HappinessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0