Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0