Movies
Ratings
50
Bicentennial ManRated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0