Series
Ratings
18
Better Call SaulRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5