Movies
Ratings
50
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Your Eyes TellRated ★ 3.0
Teen BrideRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0