Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0