Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
HindsightRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 2.5
SawRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0