Movies
Ratings
871
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
(OO)Rated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5