Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0