Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5