Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0