Movies
Ratings
83
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0