Series
Ratings
16
Witch HuntRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5